viaLibri Requires Cookies CLICK HERE TO HIDE THIS NOTICE

Max Havelaar of de koffij-veilingen der Nederlandsche - MULTATULI - 1860. [1224850]
- Amsterdam, J. de Ruyter, 1860. Herbonden in heellinnen met gebruikmaking van oude, linnen rug (verguld met lijnen, auteursnaam en titel). (4), 212; (2), 186 p. 1e druk. Franse titels ontbreken.* Goed exemplaar, circa 50-75 jaar geleden herbonden in linnen met gebruikmaking van de oude rug. Een verzamelwaardig exemplaar van de eerste druk van de grootste Nederlandse klassieker uit de negentiende eeuw!
      [Bookseller: Antiquariaat Fokas Holthuis ILAB]
Last Found On: 2016-10-10           Check availability:      AbeBooks

LINK TO THIS PAGE: www.vialibri.net/item_pg_i/1224850-1860-multatuli-max-havelaar-koffij-veilingen-der-nederlandsche-multatuli-1860-1224850.htm

Browse more rare books from the year 1860

      Home     Wants Manager     Library Search     562 Years   Links     Contact      Search Help      Terms of Service

Copyright © 2016 viaLibri™ Limited. All rights reserved.